Jepet apartament 1+1 me qera;

Siperfaqja 70m2;
Organizuar ne korridor ,sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi ,tualet dhe ballkon;
Apartamenti eshte shume i mirembajtur dhe mobiluar ne kushte shume te mira;
Ndodhet ne katin e 4, pallat te ri, me ashensor;
Cmimi: 28000 l/muaj;
Adresa: Unaze e Re (prane Rolandit).