Apartament 1+1 me qera;

Ka siperfaqe 60m2;
I organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi dhe 2 ballkone;
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 ,pallat ekzistues;
Cmimi: 30000 l/muaj;
Adresa: Vasil Shanto.