Apt 1+1 i pershtatur 2+1+ballkon;

Sip 67,5 m2, faqet e jashtme veshje kapote, i mobiluar, me hipoteke dhe i rivleresuar.
Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat 8 katesh;
Ka ashensor;
Cmimi: 53000 Euro i diskutueshem.
Adresa: Yzberisht, rruga Panajot Pano.