Jepet apartament 1+1 me qera;

Me nje siperfaqe prej 50m2;
Kati i dyte i mobiluar cdo gje e re dhe bashkekohore,1 dhome gjumi,kuzhina+sallon ,1 tualet,dhe ballkon;
Adresa:Ne Yzerberisht,rruga Bego Hoxha;
CMIMI:300 mije leke.