Apartament me qera 1+1+ ballkon
Adresa: Bulevardi ri Yzberisht
Siperfaqe 63m2
Kati 7
Pallat i ri me ashensor
I sapoinvestuar me rrjetin elektrik dhe hidraulik
Cmimi: 180€
Jepet bosh