Jepet me qera 1+1, hyrje ne vile private
Siperfaqja: 75m2

•Organizuar ne :
-sallon ndenje+ kuzhine (kondicioner)
-dhome gjumi
-tualet
-ballkon

•Mobiluar ne kushte shume te mira
▪︎Ambjent i paster dhe i mirembajtur

¤Kati i 4 i viles

Cmimi: 35000 l/muaj
Adresa: Myslym Shyri