Jepet 1+1 me qera

Mobilimi : Bosh
Ka kundrabufe dhe sobe
1 banjo
Kati : 2
Siperfaqja : 70M2
Adresa : 5 maji ( Pas qendres Concord )
Çmimi : 26000 Leke