Jepet me qera apartament 1+1
I organizuar ne:
-korridor lidhes
-sallon ndenje+kuzhine
-dhome gjumi (2krevate tek)
-tualet (me dritare)
-ballkon

•Pozicionohet ne katin e 3 ,pallat ekzistues
•Mobiluar ne kushte komode

▪︎Akses direk ne rruge kryesore dhe prane stacionit te urbanit

Cmimi: 30000l/muaj
Adresa: