Apartament 1+1 me qera
Siperfaqja 64m2
I organizuar ne:
-korridor lidhes
-sallon ndenje+kuzhine (kondicioner)
-dhome gjumi
-tualet
-ballkon (i mbyllur dhe i pershtatur per ambjent gatimi)

•Hyrje e shtruar me parket

▪︎Pozicionohet ne katin e III ,pallat ekzistues

Cmimi: 300€
Adresa: Rr. Irfan Tomini