Jepet apartament 1+1 me qera (kati VI)
Ka nje siperfaqe prej 72 m2
E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, banje, ballkon, 2 ashensore, parkim, survejim me kamera dhe roje
Eshte e mobiluar
Adresa: Rr “Perlat Rexhepi” (Bllok)
Cmimi: 350 €