Apartament 4+1 per shitje kati IV (pallat ekzistues)
Ka nje siperfaqe prej 105 m2
E organizuar ne 4 dhoma, banje dhe ballkon.
Mobilimi: Bosh
Eshte e hipotekuar
Orientimi: Jug-Lindje / Veri/ Veri-Perendim
Adresa: “Vasil Shanto” (Prane Keshit)
Cmimi: 900€/m2