Shitet apartament 2+1

•Apartamenti ka siperfaqje prej 94m2 : 83.5m2 te brendshme & 10.5m2 te perbashketa

•Eshte i organizuar ne:

-sallon ndenje+kuzhine+ballkon

-dhome gjumi+tualet

-dhome gjumi

-tualet

▪︎Hyrje e shtruar me parket

▪︎ Organizim shume i mire i ambjenteve

▪︎Ne nje nga zonat dhe komplekset me te preferuara te Tiranes

Orientimi: Lindje

▪︎Kati i II banim , Fiori Di Bosco

Cmimi: 1050€m2
Adresa: Don Bosko