Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kushine dhe dhome ndenje dhe nje tualet;

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i sapo arreduar, me parket dhe mobilje te reja;

Ndodhet ne katine dyte te nje pallati ekzistues;

Çmimi: 320 euro;

Adresa: 21 dhjetori.