Shitet apartament 2+1+2 tualete;

Ka siperfaqe 115 m2 neto dhe 128 m2 bruto;

Kati 4 pallati ri me ashensor;

Shitet i mobiluar ;

Cmimi: 110.000 euro i diskutueshem;

Adresa:  21 dhjetori, prane “Joena Market”.