EKSKLUZIVE!

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete;

Ka siperfaqe 110m2;

Ndodhet ne katin e pare;

Jepet per banim me nje mobilim bashkohore si jepet dhe per zyre;

Çmimi: 600 euro per zyre / 500 euro per banim;

Adresa: 21 dhjetori me pamje nga kryqezimi 21.