Shitet apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon; Ka nje siperfaqe prej 87 m2 me nje kubature mjaft te rregullt;

E orientuar ne perendim, e pozicionuar ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor;
Cmimi: 110,000€ i pa diskutueshem;

Adresa: 21 dhjetori.