Jepet  me qera 2+1+2 tualete;

Siperfaqe 124 m2;

Ndodhet ne katin e 3 pallat me ashensor;

Jepet per banim si dhe per zyra

Cmimi: 400 euro i diskutueshem;

Adresa: 21 dhjetori.