Jepet apartament me qera 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 80m2;

Ndodhet ne katin e 5, pallat egzistues.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe banjo.
Adresa: Sabaudin Gabrani, 21 dhjetori.
Çmimi: 350 euro.