Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar;

Si dhe jepet dhe bosh vetem me guzhinen per zyra;

Ka siperfaqe 70m2;

Ndodhet ne katin e 2;

Çmimi per banim eshte 350 euro, per zyre ka cmim tjeter.

Adresa: 21 dhjetori, me pamje nga rruga kryesore tek inxhinieria ndertimit.