Shitet apartament 2+1+2+2 ballkone;

Ka hipoteke;

Siperfaqe neto: 112.7m2
Siperfaqe bruto: 125.9 m2

Ndodhet ne katin e 5 (banim) te nje pallati te ri (me ashensor) i mireadministruar, ka orjentim veri-lindje;

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore,kondicioner ne cdo dhome;

I organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 banjo dhe 2 ballkone;
Cmimi: 1100€ / m2
Adresa: 21 dhjetori.