Shitet apartament 2+1 +2 tualete;

Bosh vetem me guzhinen;

Ka siperfaqe 130m2 bruto dhe 115 m2 neto;

Kati 5 pallati ri me ashensor;

Çmimi: 110 mije euro;

Adresa: 21 dhjetori prane joena market.