Jepet me qera apartament 2+1;

Ka siperfaqe 126m2;
E organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenje+kuzhine, 2 tualet dhe ballkon;
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim , pallati me ashensor;
Zone qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetes komode;
Cmimi: 400€.

Adresa: 21 dhjetori.