Jepet me qera 2+1;

Kati i 3 banim;

Ka siperfaqe prej 90m²;

Eshte i organizuar ne 4 ambiente dhome ndjenje , ambient gatimi dhe ngrenje vec , 2 dhoma gjumi , 1 tualete dhe koridor.
Adresa: Ferrit Xhajko ( fillimi i rruges 5 maj );

Eshte pjeserisht e mobiluar dhe mobilohet ne varesi te kerkeses.
Cmimi: 350 mij lek per familjare / 400 lej per biznes / TOTALMuaj.