Jepet me qera apartament 2+1;

Ka siperfaqe 86m2;

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar mire dhe eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine dhe 1 banjo;
Adresa: 5 maji ( prane concord center);
Cmimi: 30000 leke.