Shitet apartament 2+1+2;

Ka nje siperfaqe prej 90.2 m2.
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 banjo , dhome ndenje + guzhine.
Eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe mjaft cilsore.
Eshte nje apartament mjaft familjar dhe i ngroht.
Kati 3, pallat i ri.
Adresa: Lagjja Ali Dem , Kompleksi Mangalem.
Cmimi: 83.000 euro.