Jepet apartament 2+1 per shitje;

Ka 1 siperfaqe prej 75 m2
Ndodhet ne katin e pare (pallat VII katesh)
E organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, banje, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon, parkim dhe te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme
Eshte e mobiluar;
Eshte e hipotekuar;
Adresa: Ali Demi;
Cmimi: 105000€.