Shitet apartament 2+1;

Me dy banjoo
Ambient i perbashket 90m2
Ambienti i shtepise 78m2
Kati i 9-te
Pallat 10 katesh
Me ashensor
I pa mobiluar
Me hipoteke dhe rivlersim.

Cmimi: 68000 euro. 

Adresa:Astir