Shitet apartament 2+1;

Ka siperfaqe 100 m2 bruto 91.5 neto;

Ka dy dhoma gjumi 2 tualete dhe nje kuzhin te bollshme;

Apartamenti ka hipotekë;

Çmimi: 85.000 euro;

Adresa: Astir.