Shitet apartamenti 2+1+1 tualet dhe 1 ballkon;

Ka siperfaqe 85 m2 i mobiluar;

Ka hipotekë;

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, pallati eshte me shensor me çip. Pallati eshte 9 katesh;

Çmimi: 75 mije €uro;

Adresa: Astir.