Shitet apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, tualet dhe 1 ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 121 m2.

Ndodhet ne katin e 5 banim.

Çmimi: 660€/m2.

Adresa: Astir.