Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe prej 118 m2 bruto;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor;

Me hipoteke.

Çmimi: 85.000 euro;

Adresa: Astir.