Shitet apartamenti 2+1;

Ka nje siperfaqe totale prej 101 m2;

Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, tualet dhe nje ballkon, e orientuar ne lindje.

Ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi: 89 mije € i diskutueshem

Adresa: Astir.