Shitet apartamenti 2+1+2 ballkone;

Ka nje siperfaqe prej 122 m2;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine dhe 1 tualet;

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Çmimi: 80 mije € i diskutueshem.

Adresa: Astir.