Shitet apartament 2+1

Ka siperfaqe: 127 m2;
Tarraca ka siperfaqe 250 m2;
Pallati esht i pajisur me ashensor, apartamenti ndodhet ne katin e 9;
Ka 2 dhoma gjumi 1 kuzhin dhe 1 tualet;
Është e shtruar plotesisht me parket;
Ne dhomat dhe kuzhina ka veranda (ballkone);
Pjeserisht e mobiluar;
Hipoteka eshte ne proces.

Çmimi: 94.000euro

Adresa: Astir.