Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor;

Çmimi: 300 mije leke.

Adresa: Astir.