Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon;

Ka nje siperfaqe prej 108 m2;

Ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri më ashensor;
Adresa: Astir;
Cmimi: 30,000 Leke.