Shitet apartament 2+1

Ambient i perbashket 90m2
Ambienti i shtepise 78m2
Kati i 9-te- Pallat 10 katesh;
Me ashensor;
I pa mobiluar ;
Me hipoteke dhe rivlersim.

Çmimi: 65.000euro.

Adresa: Astir.