Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apartamenti eshte ne kat te 4 banim dhe ka nje orjentim juglindje. Pallati eshte i pajisur me ashensor.

Apartamenti nuk eshte i mobiluar.

Çmimi: 780euro/m2;

Adresa: Tek komplekset “Golden park”.