Shitet apartament 2+1.

Siperfaqja: 104 m2;

Pozicion shume i mire qe i bie dielli pergjate gjithe dites;

E mobiluar moderne dhe bashkekohore;

Dritaret jane dopio xham me grrila me buton;

Dyshemeja e shtruar me parket;

Te gjitha dhomat kondicioner qendror te gjitha dhomat dyer druri,te gjithe elektroshtepiaket jane te perfshira.

Çmimi: 89.000euro;

Adresa: Astir.