Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti esht ne katin e 5 plotesisht i mobiluar;

I shtruar me parket i termoizoluar me dritare dopio xham dhe grila;

I pershtatshem per familje te reja ose student;

Me sonxhorno te kompletuar;

Çmimi: 270 mije leke;

Adresa: Astir.