Jepet me qera apartament 2+1;

Ka siperfaqe 100m2;
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, pallat i ri;
Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, si dhe dy tualete.
Çmimi: 550 euro.
Adresa: Bllok.