Jepet me qera apartamenti 2+1 ne bllok,ngjitur me Carlsberg-un.

Apartmenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje dhe 1 tualet;

Ndodhet ne katin e  5, pallati me dy ashensore.

Qeraja eshte 600€ ne muaj, i diskutueshem nese behen disa muaj parapagese.