Shitet super apartament 2+1;

Ka siperfaqe 75m2;

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me orjentim perendim;

Apartamenti ka nje organizim shume te mire me 1dhome ndenje +1kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo; 
I mobiluar shume mire,parket dhe kondicioner;
Adresa: Blloku ambasadave;
Cmimi: 110000€ i diskutueshem.