Apartament me qera ose per shitje i mobiluar.

Apartamenti (2+1 ) me siperfaqe 75m2 ndodhet ne kat te dyte.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 tualet , sallon bashke me kuzhinen ,1 ballkon .

Me parket dhe pajisur me kondicioner.

Cmimi per qera: 500 € ne muaj i diskutueshem .

Cmimi per shitje: 110,000 € i diskuteshem.

📍Adresa:Blloku i ambasadave.