Jepet me qera 2+1
Siperfaqja 103m2
E organizuar ne:
-korridor lidhes
-sallon ndenje+kuzhine+ballkon
-dhome gjumi+ballkon
-dhome gjumi
-tualet

•Hyrje e rikonstruktuar dhe e mireinvestuar
•Shtruar me parket

▪︎Pozicionohet ne katin e II banim ,ne godine private,4 kateshe

-Jepet bosh ,ose e mobiluar

Cmimi: 32000 l (pa mobiluar)
35000 l (mobiluar)
Adresa: Brryli