Jepet me qera 2+1 ,86m2;

Organizimi:
• 2 dhoma gjumi-matrimoniale dhe tjetra me 3 krevate tek;
• sallon ndenje
•guzhine
•tualet

Mobiluar ne kushte bashkekohore dhe shume komode;

Hyrja ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues;
Adresa: Bulevardi Zogu 1;
Cmimi:500€