Jepet me qera apartamenti 2+1;

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine dhe 1 tualet;

Ka nje siperfaqe prej 90 m2, ndodhet ne katin e 1-re banim ose kati i 3 nga toka, pallat i ri me ashensor;

Çmimi: 340 euro.

Adresa: Delijorgji.