Jepet super apartament 2+1 i mobiluar dhe i pa banuar me pare . Kati 2 pallat ekzistues .
Adresa : 21 Dhjetori . Jepet dhe per studente .
Cmimi : 400 mije leke .
Tel : 069 35 87 581