Shitet dyqan 56 m2 . Kati 0 . 2 tualete . Aktualisht i dhene me qira 350 euro . Mundesi investimi e pershtarshme per lokal si dhe ka nje verande 50-70 m2 .
Disponon certefikate pronesie .
Adresa : 21 Dhjetori prane supermarket Joena .
Cmimi : 65 mije euro .
Tel : 069 35 87 581