Ekskluzive . Shitet apartament 2+1+2 tualete njeri me dritare . Kati 2 i nje pallati te ri ndertim i 2019 . 95 m2 . Kati 2 me pamje nga rruga kryesore . Pershtatet per banim si dhe per biznes .
Cmimi : 140 mij euro . +1 post parking ne -1 perfshire ne cmim .
Adresa : 21 Dhjetori .
Tel : 069 35 87 581